KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyrer 13614039
nr 1361 4039
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Torrnålsgravyrer, 4 st. Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerade, numrerade 25/150, daterad -78. Bladets mått: 59x69 cm, oramade löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:20:09
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage